Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Leniak zamiast pisywać na tym forum zaangażuj się w kampanię swojego padrone Kowalskiego naradzie ma 0% do boju szara brać
On już pracuje na forum dla swojego kolegi Mariana.. Plan prawdopodobnie jest taki, Leniak spowoduje odwołanie Żuka, a kolega Maniek rozreklamowany w czasie kampanii prezydenckiej wskoczy na urząd prezydenta, ale Lublina. Leniak oczywiście zostanie zastępcą.   Tyle ma haków na obecnego prezydenta, że dni jego urzędowania są policzone. Ten misternie ułożony plan może jednak pokrzyżować sam Żuk dając Leniakowi już niebawem stanowisko oficera forumowego. Przemuś głodny etatu propozycję przyjmie bez wahania, tym bardziej że już kilka razy po wyborach został wyrolowany, więc lepszy wróbel w garści niż gołąb, którego nie można dokarmiać, i który wklurwia Wiącka i zmotoryzowanych.   Ciśnij więc Przemuś Żuka ile tylko dajesz radę.Sieć jest posłuszna tobie, więc tę wojenkę hyBrydową masz wygraną.   P.S Jak już dochrapiesz się stołka, to nie zapomnij kto cię wspierał tu na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-)  doprawdy ;-) nie myślę o etacie u żadnego owada ...  
  Sieć jest posłuszna tobie
no dzięki ;-) na drugi raz może faktycznie warto się zastanowić czy warto płacić komuś kto sobie nie daje rady z siecią co? hmm  https://www.youtube.com/watch?v=2WrL1l_gABI      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tu gadu gadu od rzeczy, a 20tu mieszkańców jednej z podlubelskich wsi pojechało zobaczyć ta maszyne do pirolizy i chcą ją miec u siebie natychmiast. Ciekaw jestem co zrobią nasi inwestorzy? Jeśli przeniosą się tam, gdzie wójt nie zalatwia prywaty paru popleczników  a mieszksńcy chcą polepszyć byt swój to stracimy 40 miejsc pracy, podatki do gminy i prawdziwą, a nie obiecaną tylko na wyborach szansę dla rozwoju gminy. Jesli tak się stanie to paru osobom osobiście na ulicy napluję w mordę.  A pani wójt może zapomniec o następnej kadencji, a nawet w tej można ją odwołać. Sposoby są legalne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etam ściemniasz, Pani Wójt mówiła że z chęcią by wydała zgodę na tą inwestycję ale ta firma co to robi to od roku nie potrafi dokumentów uzupełnić w RDOŚ. Pani Wójt mówiła że nie może wydać decyzji dopóki nie dostanie coś tam z RDOŚ. Więc nie czepiaj się naszej Pani Wójt bo ta firma co to robi to jakaś rozlazła skoro rok dokumentów nie potrafi złożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego rozsądny, głupiś jak but. Zrobienie takich dokumentów to nie wysłanie przelewu na poczcie. Jakbyś poczytał na bipie jakie idiotyzmy wypisuje rdoś do inwestorów to byś nie pirniczył jak gupi. Są mniejsze inwestycje, które rdoś potrafi ciagnąć latami aby tylko nie powstały. Dziwię się naszemu  rdosiu, bo w Polsce naliczyłem już 6  takich decyzji pozytywnych dla inwestorów a tylko w necie szukałem. Z taką samą maszyną dali se radę na grygowej w parę miesięcy ale SKO złoiło im dupę za brak konsultacji społecznych. Nie za maszynę. Tu robią cyrki takie jakby ktoś im wymyslił statek kosmiczny na gówno krowie. A jak się wczytacie w te ich dokumenty to zobaczycie jak się te fachowce kompromituj. To ja, co się nie znam widzę niektóre idiotyzmy co wypisują. Jedne pytania zadają, a potem pytaja po co klient odpowiada na te pytania. Fajnie nie? I takich kwiatków jest masa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 inwestycji powstało, czyli albo nie umiecie raportu napisać albo to nie jest tak pięknie jak opowiadaliście. Poza tym Panie mądry nie ładnie nazywać kogoś głupcem. Z tego co piszesz to w samym środku tego jesteś bo wiesz jakie pytania rdoś zadaje. Pewnie jeden z właścicieli. Przyznaj się Pan po prostu że nie potraficie tego zrobić. A zwalanie winy na RDOŚ, Panią Brydę i wszystkich świętych świadczy tylko o tym że nawet do porażki się nie potraficie przyznać. I nie mamcie ludzi miejscami pracy bo to chyba już ze 2 lata będzie jak coś tam próbujecie i nic z tego, a jak sam pan piszesz innym sie bez problemu udalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś chce wiedzieć jak wygląda ta sprawa na dziś niech wejdzie na stronę gminy zakładka pytania do wójta tam znajdziecie odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Ostatnio edytowany 5 kwietnia 2015 r. o 23:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 inwestycji powstało, czyli albo nie umiecie raportu napisać albo to nie jest tak pięknie jak opowiadaliście. Poza tym Panie mądry nie ładnie nazywać kogoś głupcem. Z tego co piszesz to w samym środku tego jesteś bo wiesz jakie pytania rdoś zadaje. Pewnie jeden z właścicieli. Przyznaj się Pan po prostu że nie potraficie tego zrobić. A zwalanie winy na RDOŚ, Panią Brydę i wszystkich świętych świadczy tylko o tym że nawet do porażki się nie potraficie przyznać. I nie mamcie ludzi miejscami pracy bo to chyba już ze 2 lata będzie jak coś tam próbujecie i nic z tego, a jak sam pan piszesz innym sie bez problemu udalo.
rozsądny, to mariusz pisał , nie kompromituj się już. To żaden z nich. Oni uz w Opolu budują. I nie potrzebują zadnego rportu tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, bo w Opolu ani w okolicach nikt na ten temat nic nie słyszał, na stronie BIP gminy Opole też żadnego śladu po decyzjach niema. Ściema jakaś, dalej twierdzę że to tylko mydlenie oczu, a Pireko nie potrafi dokumentów złożyć i tylko szukają winnych poza sobą. Własne lenistwo i błędy chcą zwalić na naszą Panią Wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać  formacja Brydybidy juz robi pijar. Chlopacy i tak  zrobią swoje. A wy będziecie tylko mordy drzeć. Jak trzeba coś zrobić  dla gminy to was nie ma , jak trzeba dla was samych to pierwsi lecicie jak muchy do gówna........ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądre słowa pijarowców i lansiarzy mamy teraz na kopy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
####### \
A ten głośik tam w tle to nie Barbary ? To już by było przegięcie
Ostatnio edytowany 1 marca 2015 r. o 13:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa już dwa lata robią swoje, hehe prostych kwitów nie potrafią złożyć. Tylko mamią ludzi. Jak bym czekał na tą robotę to bym z głodu zdechł. Kibicowałem im na początku, miałem nadzieję że będzie praca, ale to ściemniacze jakieś, nie wiem o co im naprawdę chodzi bo raczej nie o otwarcie firmy u nas. Po spotkaniu jak głupi zarobiłem kurs na ładowarkę, myślę za parę miesięcy będzie praca. No przecież obiecali. Meli się do wyborów wyrobić z kwitami. I co ? dupa. Wszyscy źli, Marian był niedobry bo decyzji nie wydał, Pani Bryda niedobra bo też nie wydała decyzji. Tylko po co pieprzyć głupoty o wójtach jak się kwitów nie złożyło i żaden wójt NIE MOŻE wydać decyzji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten głośik tam w tle to nie Barbary ? To już by było przegięcie
Ostatnio edytowany 22 marca 2015 r. o 16:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zrobią ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak idź że się brędzlować gdzie indziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze z chęcią przyjeżdżałem do Krzczonowa na wakacje, żeby odpocząć na świeżym powietrzu. Ale jeśli ma tam powstać przetwórnia odpadów to na pewno nie będzie to atrakcyjne miejsce dla turystów. Zastanawiam się nad spędzeniem wolnego czasu w pobliskim Szeleście w agroturystyce.
Ostatnio edytowany 6 marca 2015 r. o 11:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie przyjeżdżaj , dla Krzczonowa to żadna strata, najwyżej Wójcikowa mniej zarobi. Piroliza to ogromna kasa, podatki od firmy i aż 40% podatku od każdego zatrudnionego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wczasyszelest.pl/ Byłem tam Polecam  
Ostatnio edytowany 6 kwietnia 2015 r. o 21:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...